Pronađeno 9965 oglasa

EKSKLUZIVNA PRODAJA – PORODIČNA KUĆA NA TOP LOKACIJI, JAGODINA

Akva Park, Jagodina

Na prodaju izuzetna porodična kuća na jednoj od najtraženijih lokacija u Jagodini –u neposrednoj blizini Aqua parka idealna za udoban porodični... više

135.000€ (523 €/m²)

  • 258m²
  • .sprat

Palilula, Tašmajdan – Stanoja Glavaša, 103m2

Tašmajdan, Palilula, Beograd

Palilula, Tašmajdan – Stanoja Glavaša 3.0, 103m2 (lođa 6m2), 2/3, CG, interfon Na obodu samog centra grada, neposredno uz Botaničku baštu,... više

399.000€ (3 873 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 103m²
  • 2/3 spratova

Zemun, Meandri - Bačka, 68m2

Meandri, Zemun, Beograd

Zemun, Meandri - Bačka 2.0, 68m2 (lođa 10m2), 5/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju komforan i funkcionalan dvosoban... više

195.000€ (2 867 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 68m²
  • 5/6 spratova

Parcela za izgradnju sa svim priključcima i uknjiženim objektom za adaptaciju

Crvene livade, Jagodina

Gradjevinska parcela sa uknjiženim objektom , sa upotrebnom dozvolom, od 32 m2 na 5,16 ari. Vikend kuća ima upotrebnu dozvolu, privatna je... više

30.000€ (937 €/m²)

  • 32m²
  • .sprat

Moderan Stan na Top Lokaciji u Vrnjačkoj Banji – Kupovina Bez Rizika

Vrnjačka Banja

Rok završetka radova: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo vam jednosoban stan u modernoj zgradi u izgradnji, u jednom od najtraženijih... više

72.300€ (1 763 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

Lepa kuća u američkom stilu, 350 m2, plac 2.000 m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju lepa, velika kuća u tri etaže, sa lepim tremom, garažom i stambenim delom na 350 m2, i velikim, održavanim placem... više

360.000€ (1 028 €/m²)

  • 350m²
  • Prizemlje

cena sa namestajem ID#5719

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Crveni krst, uknjižen 1/1, funkcionalan, jednoiposoban, svetao, renoviran stan, prodaje se potpuno opremljen kućnim aparatima i nameštajem.... više

132.000€ (4 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

Na prodaju apartman na Kopaoniku, površine 27 m2

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju apartman na Kopaoniku, površine 27 m2, u potkrovlju zgrade nove gradnje. Po strukturi garsonjera koja je uknjižena na vlasnika, opremljena... više

53.900€ (1 996 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • Prizemlje

Ekskluzivna novogradnja u centru 64.59m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 64,59m2. Nalazi se na osmom spratu,... više

181.500€ (2 835 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 8/8 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 300000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100200. CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju luksuzan četvorosoban stan od 96m², opremljen modernim... više

300.000€ (3 125 €/m²)

  • 4 soba
  • 96m²
  • 3/5 spratova

Palilula, Palilulska pijaca - Dr Dragoslava Popovića, 28m2

Palilulska pijaca, Palilula, Beograd

Palilula, Palilulska pijaca - Dr Dragoslava Popovića 1.0, 28m2, PR/4, TA Na odličnoj lokaciji u salonskoj zgradi u ponudi je za prodaju dvorišno... više

94.000€ (3 357 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 28m²
  • Prizemlje/4 spratova

Građevinsko zemljište 54 ari, Barič, Obrenovac – 60.000 €

Barič, Obrenovac, Beograd

Prodaje se građevinsko zemljište 54 ara u Bariču, smešteno na lepom i mirnom mestu. Udaljeno je 1,5km od glavnog puta. Približne dimenzije parcele... više

60.000€ 0 €/m²)

  • 0m²